Serwis informacyjny

Fundacja nuclear.pl organizuje szkolenia dla polskich firm w zakresie certyfikacji jądrowej

Data dodania: czwartek, 21 lipca 2022, autor: nuclear.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Fundacja nuclear.pl we współpracy z TUV Nord Polska Sp. z o. o., mają zaszczyt zaprosić Państwa na najważniejsze w 2022 roku wydarzenie skierowane do firm zainteresowanych udziałem w projekcie budowy pierwszej, polskiej elektrowni jądrowej.

Program Polskiej Energetyki Jądrowej wchodzi w decydującą fazę dlatego, podczas szkolenia, przedstawiciel Ministerstwa Klimatu i Środowiska zaprezentuje jego założenia i postępy w realizacji prac. Natomiast, eksperci pracujący na co dzień w sektorze jądrowym na całym świecie, przedstawią swoje doświadczenia oraz szczegółowe wymagania jakościowe dla firm, które chcą rozpocząć prace jako dostawca usług dla sektora energetyki jądrowej.

Dwudniowe szkolenie, skierowane jest wysokiej kadry menedżerskiej firm, które chcą zostać dostawcą sektora jądrowego, firm planujących budowę własnych źródeł jądrowych w oparciu o technologię SMR, przedstawicieli administracji rządowej, PAA, UDT, TDT, GDOŚ i innych.

Prosimy o zarezerwowanie w Państwa kalendarzach dni 4-5 października 2022 roku. Więcej szczegółów na temat programu, sposobu rejestracji już wkrótce!


Podziel się z innymi


Komentarze