Serwis informacyjny

Konkurs na członków Zarządu PGE EJ 1

Data dodania: niedziela, 16 czerwca 2019, autor: nuclear.pl

Rada Nadzorcza Spółki PGE EJ 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie działając na podstawie uchwały nr 22/2019 z dnia 7 czerwca 2019 roku ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na członków Zarządu spółki.

Krzysztof Sadłowski - po Prezes PGE EJ1, fot. <a href=http://szkola-ej.pl>szkola-ej.pl</a>
Krzysztof Sadłowski - po Prezes PGE EJ1, fot. szkola-ej.pl

Pisemne zgłoszenia kandydatów należy składać w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 49, w Biurze Zarządu i Komunikacji Spółki w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 10 lipca 2019 roku o godz. 15.00. Zgłoszenia mogą być również przesłane pocztą kurierską lub listem poleconym na adres spółki.

Dokumenty do pobrania:

PGE EJ 1 sp. z o.o. jest spółką Grupy Kapitałowej PGE, odpowiadającą za bezpośrednie przygotowanie i realizację procesu inwestycyjnego związanego z budową pierwszej polskiej elektrowni jądrowej.

W chwili obecnej spółka koncentruje się przygotowaniu i przeprowadzeniu badań lokalizacyjnych i środowiskowych do momentu przygotowania Raportu oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz Raportu lokalizacyjnego.

Obecnie w skład zarządu PGE EJ 1 wchodzą, powołani od dnia 22 lipca 2016 roku: Wiceprezes Zarządu pełniący obowiązki Prezesa Zarządu - Krzysztof Sadłowski oraz Wiceprezes Zarządu - Paweł Zaręba.


Podziel się z innymi


Komentarze