Serwis informacyjny

Dni otwarte w KSOP

Data dodania: piątek, 11 września 2020, autor: nuclear.pl

W dniu 19 września 2020 roku na terenie Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych w Różanie organizowany jest przez Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych Dzień Otwarty.

Krajowe Składowisko Odpadów Promieniotwórczych Różan, fot. ZUOP
Krajowe Składowisko Odpadów Promieniotwórczych Różan, fot. ZUOP

Wejście na teren Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych w Różanie będzie możliwe wyłącznie po wcześniejszej rejestracji, której można dokonać telefonicznie pod numerem +48 695 250 281 w godzinach od 9:00 do 14:00 lub poprzez wiadomość email wysłaną na adres dniotwarteksop@zuop.pl. Rejestracja trwa do 17 września 2020 roku.

Dane potrzebne do rejestracji to: imię i nazwisko, seria i numer dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej. Zwiedzający KSOP w dniu rejestracji muszą mieć skończone 16 lat. W chwili wejścia na teren składowiska i w trakcie zwiedzania konieczne będzie posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości, którego dane wykorzystano przy rejestracji.

Zaplanowano wejście dla dwóch grup po 30 osób:

  • Grupa I - godz. 12:00
  • Grupa II - godz. 14:00
Czas zwiedzania KSOP wynosi ok 2 godzin.

W przypadku dużej liczby zainteresowanych osób Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych planuje organizację dodatkowych terminów zwiedzania KSOP w późniejszym czasie.


Podziel się z innymi


Komentarze