Konferencje, seminaria

V Akademickie Forum Energii Jądrowej

W imieniu organizatorów KN Energetyków Jądrowych "Uranium" przy WEiP AGH z przyjemnością zapraszamy do udziału w konferencji:V Akademickie Forum Energii Jądrowej
19-21 kwietnia 2023, Akademia Górniczo-Hutnicza, Krakowie

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Energetyków Jądrowych „Uranium”, działające na Wydziale Energetyki i Paliw AGH. Konferencja poświęcona jest tematyce energetyki jądrowej oraz jej rozwoju na terenie Polski i adresowana do studentów zainteresowanych tą tematyką z całej Polski.

Celem wydarzenia jest promocja zastosowań z dziedziny energii jądrowej oraz kwestii związanych ze zmianami klimatu. Podczas konferencji odbywać się będą debaty zarówno eksperckie jak i studenckie, prelekcje specjalistów polskich i zagranicznych z dziedziny energii jądrowej i klimatu oraz prezentacje studentów uczelni z całej Polski.

Akademickie Forum Energii Jądrowej jest cyklicznym wydarzeniem naukowym promującym technologie oraz innowacje w energetyce jądrowej, medycynę nuklearną, odbiór energetyki jądrowej w społeczeństwie i wiele innych.W programie konferencji przewidywane są wykłady eksperckie, debaty, warsztaty, prezentacje studenckie. Ponadto przewidywane są wizyty w firmie partnerów konferencji oraz konkursy.

Gorąco zachęcamy naszych Czytelników do udziału!
Szczegóły w poniższym wydarzeniu!

Link do wydarzenia na facebook: https://fb.me/e/Lpkw6I63
Link do strony konferencji: http://afej.agh.edu.pl