Konferencje, seminaria

Warsztaty IGEOS Nuclear'22

W imieniu organizatora zespołu IGEOS Nuclear w ramach wsparcia krajowego przemysłu do współpracy z energetyką jądrową zapraszamy na warsztaty pt:


Jak zostać kwalifikowanym podwykonawcą GE Power i Polimex Mostostal ze szczególnym uwzględnieniem wymagań dla BHP i jakości
25 maja 2022, IGEOS, Warszawa, ul. Chałubińskiego 8


Warsztaty są odpowiedzią na zapotrzebowanie merytoryczne dla polskich firm sektora energetycznego zainteresowanych udziałem w realizacji Polskiego programu energetyki jądrowej (PPEJ) oraz wpierają działania Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS) w zakresie stymulacji local contentu.

Podczas warsztatów dowiedzą się Państwo jak wygląda proces doboru podwykonawców przez dwie kluczowe firmy sektora energetycznego tj. GE Power Sp. z o.o. i Polimex Mostostal S.A. Specjaliści z tych firm przedstawią Państwu zakres i procedurę kwalifikacji Partnerów, specyficzne wymagania jakościowe oraz względy bezpieczeństwa jakie obowiązują w sektorze nuklearnym.

Spotkanie będzie okazją do bezpośredniego kontaktu i nabycia wiedzy od doświadczonych specjalistów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału.
Rejestracja na to wydarzenie jest bezpłatna.
Prosimy o wypełnienie do dnia 20.05.br formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem https://forms.gle/22vUZXy62UD2uqHz7
Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z firmy. Liczba uczestników jest ograniczona