Konferencje, seminaria

V Akademickie Forum Energetyki Jądrowej

W imieniu organizatora Koła Naukowego Energetyków Jądrowych URANIUM zapraszamy do udziału w:


V Akademickie Forum Energii Jądrowej
22-25 kwietnia 2020, Akademia Górniczo-Hutnicza, Kraków.

Akademickie Forum Energii Jądrowej (AFEJ) jest corocznym wydarzeniem organizowanym przez Koło Energetyków Jądrowych URANIUM, działającym przy Wydziale Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W czasie tego wydarzenia uczestnicy mają możliwość wymienić się poglądami, wiedzą i doświadczeniami, spotkać wszelkich entuzjastów energetyki jądrowej jak również osoby, którym zależy na klimacie i zrozumieniu jakie czynniki na niego wpływają.

Jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w całej Polsce, w którym biorą udział przedstawiciele sektora jądrowego z całego świata. W poprzednich latach gościliśmy przedstawicieli z wielu ośrodków badawczych czy przemysłowych między innymi z Francji, Rumunii, Stanów Zjednoczonych jak i z wielu instytucji z naszego kraju takich jak Ministerstwo Energii, czy Instytut Fizyki Jądrowej PAN.

Tegoroczna V edycja wydarzenia, odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia 2020 roku, a bogata będzie w liczne debaty zarówno studenckie jak i eksperckie, prelekcje prowadzone w języku polskim i angielskim oraz spotkania z licznymi międzynarodowymi specjalistami do spraw energetyki jądrowej. Gości oraz naszych partnerów Konferencji będziemy przedstawiać w najbliższym czasie poprzez nasze media dlatego serdecznie zapraszamy do śledzenia Nas na facebook’u oraz na naszej stronie internetowej.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://afej.agh.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału!