Konferencje, seminaria

Konferencja Techniczna ECONSEC TECH

W imieniu organizatora Europejskiego Centrum Biznesu mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w:Konferencji Technicznej ECONSEC TECH
26 września 2017, Hotel Marriott, Warszawa

Konferencja Techniczna ECONSEC TECH organizowana jest w ramach cyklu konferencji Akademia ECB poświęconych obszarom bezpieczeństwa, a jej tematem przewodnim jest: "BEZPIECZEŃSTWO INFRASTRUKTURY PRZEMYSŁOWEJ I ENERGETYCZNEJ - ASPEKTY PRAWNE I TECHNOLOGICZNE. ROLA MECHANIZMÓW SZTUCZNEJ INTELIGENCJI".

Najbliższa edycja konferencji będzie poświęcona omówieniu w gronie przedstawicieli instytucji państwowych, ekspertów i praktyków wyzwań dla przemysłu i energetyki w obliczu wymogów regulacyjnych odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa w firmach wobec cyber zagrożeń. Oprócz kwestii legislacyjnych skoncentrujemy się na technologiach na potrzeby cyberbezpieczeństwa z perspektywy przemysłu i energetyki - czyli praktycznych rozwiązaniach wdrożonych lub wdrażanych przez biznes. Pragniemy, aby zaproszone do udziału osoby w charakterze Prelegentów podzieliły się z uczestnikami swoją wiedzą i w formie prezentacji przedstawiły rozwiązania m. in. z zakresu wykorzystania infrastruktury przemysłowej i energetycznej w cyfryzacji kraju, omówiły innowacyjne technologie, urządzenia lub procesy jakie są obecnie stosowane w kraju i za granicą. W ramach konferencji zajmiemy się również mechanizmami sztucznej inteligencji (AI) jako sposobem na zahamowanie fali zagrożeń i zwiększenia bezpieczeństwa systemów IT.

Szczegółowe informacje: www.tech.econsec.pl