Konferencje, seminaria

24. Konferencja Energetyczna EuroPOWER

W imieniu organizatora firmy MM Conferences S.A. zapraszamy na:


24. Konferencję EuroPower
9-10 listopada 2016, Hotel Radisson Blu, Warszawa

W dniach 9 - 10 listopada 2016 roku w Hotelu Radisson Blu w Warszawie przedstawiciele sektora energetycznego po raz dwudziesty czwarty będą mieli okazję spotkać się podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER. Wydarzenie to stanowi unikalną platformę do podjęcia debaty na temat aktualnych problemów i wyzwań, z którymi boryka się sektor energetyczny. Kluczowi reprezentanci branży będą mieli okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń, opinii i koncepcji realizacji projektów energetycznych wspólnie z reprezentantami władz regionalnych, organami rządowymi i samorządowymi, administracją publiczną, przedstawicielami sektorów: dystrybucji energii, elektrociepłowni, produkcji, paliwowego i gazowego oraz sektorów współpracujących.

Jak widać z zatłoczonych korytarzy Konferencja EuroPOWER cieszy się rosnącym zainteresowaniem, co ważne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Cieszę się, że możemy w Warszawie gościć tylu znamienitych dla branży przedstawicieli, którzy na co dzień zajmują się problemami energii i wyzwaniami, które przed nią stoją. Dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń możemy wspólnie wypracować narzędzia, które wspomogą dynamiczny rozwój sektora energetycznego już w najbliższej przyszłości - mówi Michał Kurtyka, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii.

Wśród kluczowych zagadnień, które zostaną poruszone podczas Konferencji znajdują się m.in.: polska energetyka w procesie unowocześniania, miks energetyczny, elektromobilność, miejsce kapitału prywatnego w polskiej energetyce, rynek mocy, rynek gazu i paliw.

Obszary tematyczne wydarzenia określone zostały przez Radę Programową pod przewodnictwem dr Leszka Juchniewicza. W skład Rady wchodzą m.in.:
  • Andrzej J. Piotrowski - Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii
  • Maciej Bando - Prezes Urzędu Regulacji Energetyki
  • Tomasz Żuchowski - Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
  • Dariusz Kaśków - Prezes Zarządu, Energa S.A.
  • Eryk Kłossowski - Prezes Zarządu, PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne
  • Piotr Woźniak - Prezes Zarządu, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo
Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Rady Programowej oraz foto- i wideorelacją z poprzedniej edycji. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.konferencjaeuropower.pl

Organizatorem wydarzenia jest MM Conferences S.A., która jest wiodącym organizatorem spotkań biznesowych, w szczególności szkoleniowo-konferencyjnych m. in. dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej, finansowej oraz technologicznej.

Kontakt:
Monika Nowak
Senior Project Manager
Junior Team Leader
tel: +48 22 379 29 11
kom: +48 530 662 013
m.nowak@mmcpolska.pl