Konferencje, seminaria

XXIII Konferencja EuroPower

W imieniu organizatora firmy MM Conferences S.A. zapraszamy na:

XXIII Konferencję EuroPower
13-14 kwietnia 2016, Hotel Westin, Warszawa

Jak szerokie jest pojęcie energii, tak szeroka jest dyskusja na jej temat. Czy możemy mówić o bezpieczeństwie energetycznym w Polsce? Czy może nastąpić dekarbonizacja gospodarki? Jak nowelizacja ustawy o systemie monitorowania i kontrolowania jakościg paliw wpłynie na ten obszar? To tylko nieliczne pytania, które padają podczas rozmów najwybitniejszych przedstawicieli rynku energetycznego w Polsce. Okazję na udzielenie odpowiedzi i debatę nad coraz to nowymi kwestiami związanymi z tym sektorem będą mieli uczestnicy XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER, która odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2016 r., w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem konferencji jest MM Conferences S.A.

Podczas spotkania zostaną poruszone najistotniejsze zmiany zachodzących na rynku energii. Eksperci dokonają analizy nowych trendów oraz wspólnie z przedstawicielami wiodących firm energetycznych będą poszukiwali modeli biznesowych pozwalających najefektywniej realizować przyjęte strategie. Oprócz tego omówione zostanie dostosowanie się do nowych regulacji prawnych.

- Ta konferencja jest zawsze bardzo ciekawa i dzięki wysiłkom organizatorów zbiera decydentów, którzy dyskutują na temat rynku energii. Ciekawe miejsce i na pewno dobrze spędzony czas – mówi Piotr Łuba, Partner Zarządzający w Dziale Doradztwa Biznesowego PwC.

Nad merytoryczną wartością konferencji czuwa Rada Programowa, której przewodniczy dr Leszek Juchniewicz. W jej skład wchodzą m.in.:
 • Maciej Bando, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki
 • Tomasz Dąbrowski, Dyrektor Departamentu Energetyki, Ministerstwo Energii
 • Marek Woszczyk, Prezes Zarządu, PGE Polska Grupa Energetyczna
 • Henryk Majchrzak, Prezes Zarządu, PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA
 • Jean-Andre Barbosa, Dyrektor AREVA na Europę Środkowo-Wschodnią
Podczas XXIII edycji Konferencji EuroPOWER odbędzie się również Wielka Gala Liderów Świata Energii. Podczas jej trwania zostaną wyróżnione osobowości, przedsięwzięcia i przedsiębiorstwa, wywierające pozytywny wpływ na rozwój branży oraz przyczyniające się do wzrostu konkurencyjności polskiego biznesu i gospodarki. Niezależna Kapituła Konkursowa przyzna statuetki w następujących kategoriach:
 • Człowiek Roku
 • Operator Roku
 • Producent Roku
 • Handlowiec Roku
 • Dostawca rozwiązań dla sektora
 • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
Tymczasem zachęcamy do obejrzenia foto- i videorelacji z poprzednich edycji.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.konferencjaeuropower.pl

Kontakt:
Sebastian Paliwoda
Młodszy Kierownik Projektu
Działu Produkcji Projektów Strategicznych
tel: +48 22 379 29 33
kom: +48 791 989 883
s.paliwoda@mmcpolska.pl