Konferencje, seminaria

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy - Lublin 2015

Europejskie Centrum Biznesu, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Miasta Lublina mają przyjemność zaprosić do udziału w:


Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym - Lublin 2015
28-29 września 2015, Lublin

Temat przewodni Szczytu brzmi "Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo".

W ramach Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego przedstawiciele kluczowych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo gospodarcze kraju, polityków i ekonomistów będą dyskutować na tematy zabezpieczenia polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego).

Bezpieczeństwo gospodarcze, strukturalne i energetyczne, pewność zaopatrzenia w surowce i stabilność międzynarodowego obrotu towarowego, a także gwarancja pracy/zatrudnienia to czynniki determinujące rozkwit regionu i gwarancja stabilnego rozwoju dla jego mieszkańców. Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a także spółki o charakterze kluczowym dla polskiej gospodarki. Debata z udziałem zaproszonych gości nie tylko pozwoli na komplementarne nakreślenie obecnej sytuacji Polski w kontekście bezpieczeństwa, ale przede wszystkim pozwoli zbudować wnioski, istotne dla przyszłych działań ukierunkowanych na zagwarantowanie bezpiecznego i stabilnego rozwoju państwa.

zczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.osglublin.pl oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Szczytu.

Szczegółowe informacje na temat OSG LUBLIN 2015:
www.osglublin.pl, e-mail: info@ecb.biz.pl, tel. +48 081 747 65 10