Konferencje, seminaria

XXI Konferencja EuroPower

W imieniu organizatora MM Conferences S.A. serdecznie zapraszamy na kolejną edycję:
XXI Konferencja EuroPower
8-9 kwietnia 2015, Hotel Westin, Warszawa

W wydarzeniu wezmą udział kluczowi przedstawiciele rynku, regulator oraz administracja centralna i samorządowa, a także firmy świadczące usługi dla sektora. Konferencja nieprzerwanie cieszy się zainteresowaniem kluczowych przedstawicieli branży energetycznej w Polsce, a w ciągu ostatnich kilku edycji stała się jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju.

Nad zakresem merytorycznym Wydarzenia czuwa Rada Programowa, działająca pod przewodnictwem dr Leszka Juchniewicza w której skład wchodzą m.in. Janusz Piechociński (Wicepremier i Minister Gospodarki), Maciej Bando (Urząd Regulacji Energetyki), Marek Woszczyk (PGE), Mariusz Zawisza (PGNiG), Krzysztof Zamasz (ENEA), Herbert Wirth (KGHM), Paweł Olechnowicz (LOTOS), i Witold Daniłowicz (LW Bogdanka).

Grupa docelowa:
  • ENERGETYKA,
  • IT,
  • KANCELARIE/DORADZTWO/CONSULTING,
  • TELEKOM,
  • BUDOWNICTWO-POMIAR,
  • ADMIN20ISTRACJA/INSTYTUTY/IZBY,
  • BANKI.
Wydarzenie uświetni Wielka Gala Liderów świata Energii, w ramach której Kapituła Konkursu nagrodzi kluczowe osoby, przedsięwzięcia i rozwiązania przyczyniające się do rozwoju sektora. Konkurs ma na celu popularyzację osobowości, przedsięwzięć i przedsiębiorstw, wywierających pozytywny wpływ na rozwój branży, promowanie ochrony środowiska oraz docenienie najlepszych praktyk biznesowych firm, które przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności polskiego biznesu i gospodarki.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://konferencjaeuropower.pl

Kontakt:
Andrzej Ocalewicz
Młodszy Kierownik Projektu
MM Conferences S.A.
e-mail: a.ocalewicz@mmcpolska.pl
T: +48 22 379 29 45