Konferencje, seminaria

Kongres Smart City - Sosnowiec

Serdecznie zapraszamy Państwa na najbliższy

Kongres Smart City

który odbędzie się 2-3 grudnia 2014 r. w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO SILESIA w trakcie Transport Innovation Forum. Konferencja zostanie podzielona na 3 bloki tematyczne:

Inteligentne Miasta
Eko miasta w Polsce i w Europie - transport niskoemisyjny w miastach i aglomeracjach. Technologie informatyczne w inteligentnej metropolii. Społecznościowe systemy zarządzania informacją o ruchu - wykorzystanie big data w transporcie. Nowoczesne systemy zarządzania ekologistyką miejską.

Motoryzacja przyszłości
Od diesla do wodoru - efektywność ekonomiczna alternatywnych metod zasilania pojazdów. Infrastruktura ładowania i tankowania pojazdów o napędzie alternatywnym.

Prosument - energia jutra
Energia przyszłości - gospodarka energetyczna a zrównoważony rozwój. Prosumencka rewolucja energii - od słońca do wodoru. Biznes i region - innowacyjne strategie wykorzystania alternatywnych źródeł energii i zagospodarowania stref ekonomicznych i terenów poprzemysłowych.

Rejestracja na stronie Kongresu: www.smartpl.eu lub Transport Innovation Expo: www.innowacje-transport.eu upoważnia do bezpłatnego udziału w Forum, Expo oraz "Kongresie Smart City".