Serwis informacyjny

MEiL PW: studium podyplomowe z energetyki jądrowej

Data dodania: wtorek, 9 lipca 2019, autor: nuclear.pl

Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej prowadzi rekrutację na najlepsze i najbardziej regularne studia podyplomowe z dziedziny energetyki jądrowej w Polsce!

Piknik Naukowy, fot. Polskie Radio
Piknik Naukowy, fot. Polskie Radio

Zajęcia prowadzone od października 2019 do czerwca 2020 roku obejmują 12 zjazdów (średnio raz na ok. 3 tygodnie) po 16 godzin (piątek 4 + sobota 8 + niedziela 4) co daje łącznie najbardziej pełny i spójny program 190 godzin łącznie: wykładów oraz ćwiczeń projektowych i laboratoryjnych!

Studium podyplomowe obejmuje realizację części ćwiczeń na reaktorze MARIA w Narodowym Centrum Badań Jądrowych! W ramach każdego wydania wykłady prowadzą wybitni specjaliści z zagranicy!

Wszyscy kandydaci na studia podyplomowe sš uprzejmie proszeni o zapoznanie się z poniższymi informacjami szczegółowymi:

Podczas ww. elektronicznej rejestracji należy zachować hasło i numer identyfikacyjny kandydata, ponieważ będš one stanowić hasło i numer identyfikacyjny słuchacza studiów podyplomowych potrzebne do logowania w serwisie USOSWeb oraz należy wydrukować formularz kandydata na studia podyplomowe.

Rejestracji na studia należy dokonać poprzez stronę: https://rekrutacja.pw.edu.pl/pdp/kandydat/zgloszenie

Po wpisaniu danych osobowych studia podyplomowe należy wybrać listy

Wydrukowany z systemu informatycznego "Rekrutacja PW" formularz kandydata na studia podyplomowe prosimy przesłać na adres zmiue@itc.pw.edu.pl

Rekrutacja na edycję 2019/2020 prowadzona będzie do 30 września 2019 r.

Tagi


Podziel się z innymi


Komentarze