Serwis informacyjny

MEiL PW: Ostatnia szansa na studium podyplomowe z energetyki jądrowej

Data dodania: czwartek, 8 listopada 2018, autor: nuclear.pl

Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej prowadzi rekrutację na jedyne regularne studium podyplomowe z dziedziny energetyki jądrowej w Polsce! Jest to już VI wydanie studium.

Piknik Naukowy, fot. Polskie Radio

Zajęcia prowadzone od października 2018 do czerwca 2019 roku obejmują 12 zjazdów (średnio raz na 3 tygodnie) po 16 godzin (piątek 4 + sobota 8 + niedziela 4) co daje łącznie najbardziej pełny i spójny program 190 godzin łącznie: wykładów oraz ćwiczeń projektowych i laboratoryjnych!

Studium podyplomowe obejmuje realizację części ćwiczeń na reaktorze MARIA w Narodowym Centrum Badań Jądrowych! W ramach każdego wydania wykłady prowadzą wybitni specjaliści z zagranicy!

Wszyscy kandydaci na studia podyplomowe są uprzejmie proszeni o zapoznanie się z poniższymi informacjami szczegółowymi:

Podczas ww. elektronicznej rejestracji należy zachować hasło i numer identyfikacyjny kandydata, ponieważ będą one stanowić hasło i numer identyfikacyjny słuchacza studiów podyplomowych potrzebne do logowania w serwisie USOSWeb oraz należy wydrukować formularz kandydata na studia podyplomowe.

Rejestracji na studia należy dokonać poprzez stronę: https://rekrutacja.pw.edu.pl/pdp/kandydat/zgloszenie

Wydrukowany z systemu informatycznego "Rekrutacja PW" formularz kandydata na studia podyplomowe prosimy przesłać na adres Zakłądu Maszyn i Jrządzeń Eneregtycznych Instytutu Techniki Cieplnej - zmiue@itc.pw.edu.pl

Rekrutacja na semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019 aktywna jest do dnia 15.11.2018 r.


Podziel się z innymi


Komentarze