Serwis informacyjny

MEiL PW: Ostatnia szansa na studium podyplomowe z energetyki jądrowej

Data dodania: czwartek, 8 listopada 2018, autor: nuclear.pl

Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej prowadzi rekrutację na jedyne regularne studium podyplomowe z dziedziny energetyki jądrowej w Polsce! Jest to już VI wydanie studium.

Piknik Naukowy, fot. Polskie Radio
Piknik Naukowy, fot. Polskie Radio

Zajęcia prowadzone od października 2018 do czerwca 2019 roku obejmują 12 zjazdów (średnio raz na 3 tygodnie) po 16 godzin (piątek 4 + sobota 8 + niedziela 4) co daje łącznie najbardziej pełny i spójny program 190 godzin łącznie: wykładów oraz ćwiczeń projektowych i laboratoryjnych!

Studium podyplomowe obejmuje realizację części ćwiczeń na reaktorze MARIA w Narodowym Centrum Badań Jądrowych! W ramach każdego wydania wykłady prowadzą wybitni specjaliści z zagranicy!

Wszyscy kandydaci na studia podyplomowe są uprzejmie proszeni o zapoznanie się z poniższymi informacjami szczegółowymi:

Podczas ww. elektronicznej rejestracji należy zachować hasło i numer identyfikacyjny kandydata, ponieważ będą one stanowić hasło i numer identyfikacyjny słuchacza studiów podyplomowych potrzebne do logowania w serwisie USOSWeb oraz należy wydrukować formularz kandydata na studia podyplomowe.

Rejestracji na studia należy dokonać poprzez stronę: https://rekrutacja.pw.edu.pl/pdp/kandydat/zgloszenie

Wydrukowany z systemu informatycznego "Rekrutacja PW" formularz kandydata na studia podyplomowe prosimy przesłać na adres Zakłądu Maszyn i Jrządzeń Eneregtycznych Instytutu Techniki Cieplnej - zmiue@itc.pw.edu.pl

Rekrutacja na semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019 aktywna jest do dnia 15.11.2018 r.


Podziel się z innymi


Komentarze